Meist

Urvaste seltsimaja on vana kahekordne koolimaja Kanepi-Antsla tee ääres, Urvaste külas. Seltsimaja aknast paistab Tamme-Lauri tamm ja nii Pokumaale kui kirikusse on siit kümmekond minutit jalgrattasõitu.

Seltsimaja ja Urvaste kandi tegemisi korraldab Urvaste Külade Selts koostöös Urvaste vallavalitsuse, mitmete partnerite ja muidugi koos meie oma Urvaste inimestega!

Urvaste Külade Selts lähtub oma tegevuses meie põhikirjalistest eesmärkidest ning Vabaühenduste eetikakoodeksist (www.ngo.ee/eetikakoodeks). Väärtustame kohalikku kultuuripärandit ja oleme avatud kõigile uutele ideedele, mis aitavad kaasa piirkonna arengule.

Urvaste Külade Seltsi annetuskonto on EE051010402016676003 (SEB), kuhu on võimalik teha annetusi, mida kasutatakse erinevate projektide omafinantseerimiseks. Selgitusse märkida “annetus”. Urvaste Külade Selts kuulub tulumaksusoodustusega MTÜ’de nimekirja ehk meile tehtavad annetused on maksuvabad juriidilistele isikutele ning summad (või materiaalse annetuse puhul selle turuväärtuse) saab maha arvata ka eraisik oma maksustatavatest tuludest pärast teisi mahaarvamisi (elatised,koolituskulud, laenuintressid).

 

Dokumendid

Majandusaasta aruanne 2016 Majandusaasta aruanne 2015 Urvaste Seltsimaja strateegia UKS liikmete nimekiri Majandusaasta aruanne 2014 Majandusaasta aruanne 2013 Majandusaasta aruanne 2012 Majandusaasta aruanne 2011 Põhikiri Ivika Urvaste Kandi Arengukava 2011-2016 Urvaste Külade Seltsi 2010. aasta aruanne Urvaste kandi arengukava 2011-2016

Projektid

Toiduteema toetab ühenduste arengut Suve lõpul saime rõõmusõnumi Kodanikuühiskonna Sihtkapitalilt: täies mahus ehk 19 886,02 eurot saab toetust Urvaste Külade Seltsi projekt „Organisatsioonide ühine tootearendus piirkonna jätkusuutlikkuse nimel“. Rõõm on seda suurem, et taotlejaid oli tervelt 105 (pärast tehnilise kontrolli läbimist 91) toetust jagus aga vaid 17 projektile üle Eesti. Projekti eesmärk on kohalikust toorainest toodete …

Kontakt

Virve Üprus – Urvaste seltsimaja juhataja +372 51 700 30 virve.yprus@gmail.com Mariina Kõller – Urvaste Külade Seltsi perenaine +372 52 36 697 Airi Hallik-Konnula – Urvaste Külade Seltsi projektijuht +372 52 06 001 airi.hallik@gmail.com