Meist

Urvaste seltsimaja on vana kahekordne koolimaja Kanepi-Antsla tee ääres, Urvaste külas. Seltsimaja aknast paistab Tamme-Lauri tamm ja nii Pokumaale kui kirikusse on siit kümmekond minutit jalgrattasõitu.

Seltsimaja ja Urvaste kandi tegemisi korraldab Urvaste Külade Selts koostöös Urvaste vallavalitsuse, mitmete partnerite ja muidugi koos meie oma Urvaste inimestega!

Urvaste Külade Selts lähtub oma tegevuses meie põhikirjalistest eesmärkidest ning Vabaühenduste eetikakoodeksist (www.ngo.ee/eetikakoodeks). Väärtustame kohalikku kultuuripärandit ja oleme avatud kõigile uutele ideedele, mis aitavad kaasa piirkonna arengule.

Urvaste Külade Seltsi annetuskonto on EE051010402016676003 (SEB), kuhu on võimalik teha annetusi, mida kasutatakse erinevate projektide omafinantseerimiseks. Selgitusse märkida “annetus”. Urvaste Külade Selts kuulub tulumaksusoodustusega MTÜ’de nimekirja ehk meile tehtavad annetused on maksuvabad juriidilistele isikutele ning summad (või materiaalse annetuse puhul selle turuväärtuse) saab maha arvata ka eraisik oma maksustatavatest tuludest pärast teisi mahaarvamisi (elatised,koolituskulud, laenuintressid).

Tutvustus

Urvaste seltsimaja on vana kahekordne koolimaja Kanepi-Antsla tee ääres, Urvaste külas. Seltsimaja aknast paistab Tamme-Lauri tamm ja nii Pokumaale kui kirikusse on siit kümmekond minutit jalgrattasõitu. Seltsimaja ja Urvaste kandi tegemisi korraldab Urvaste Külade Selts koostöös Urvaste vallavalitsuse, mitmete partnerite ja muidugi koos meie oma Urvaste inimestega! Urvaste Külade Selts lähtub oma tegevuses meie põhikirjalistest …

Dokumendid

Urvaste Külade Seltsi liikmete nimekiri Majandusaasta aruanne 2021 Majandusaasta aruanne 2020 Urvaste seltsimaja strateegia Majandusaasta aruanne 2019 Majandusaasta aruanne 2018 Majandusaasta aruanne 2017 Majandusaasta aruanne 2016 Majandusaasta aruanne 2015 Urvaste Seltsimaja strateegia UKS liikmete nimekiri Majandusaasta aruanne 2014 Majandusaasta aruanne 2013 Majandusaasta aruanne 2012 Majandusaasta aruanne 2011 Põhikiri Ivika Urvaste Kandi Arengukava 2011-2016 Urvaste Külade …

Projektid

Urvaste seltsimaja akende renoveerimise II etapp 2022.-2024. aastal saame lõpule viia Urvaste seltsimaja akende ja uste korrastamise. Seda tänu PRIA LEADER-toetusele kogusummas 40443,84 eurot ja Antsla valla 4493,76-eurosele kaasabile. Projekti eesmärk on säilitada ajalooline koolihoone originaalsel kujul, suurendades sel viisil piirkonna miljööväärtust ning seltsimaja kasutust kogukonna jaoks. Tehtavad tööd on akende vanade värvikihtide eemaldamine ja …

Kontakt

Mariina Kõller – Urvaste seltsimaja perenaine +372 523 6697 Airi Hallik-Konnula – Urvaste Külade Seltsi projektijuht +372 520 6001 airi.hallik@gmail.com Kadri Võrel- Urvaste Külade Seltsi turundusjuht +372 5665 9888 kadrivorel@gmail.com Virve Üprus – Urvaste külakino, iluteenuste ja kokkusaamiste korraldaja +372 517 0030 virve.yprus@gmail.com