Film “Sangarid” seltsimajas

Lõpuks ometi on “Sangarid” ka Kinobussi levivõrgus! Seltsimajas näitame filmi 30. märtsil kell 19. Tere tulemast!Sangarid
 Piletid:
– Täiskasvanu 4€
– Laps 3€

Hoogne seikluskomöödia “Sangarid” viib meid 80ndatesse aastatesse. Kolm Eesti kutti põgenevad Nõukogude Liidust välismaale, et vabas maailmas elada just nii šeffi elu nagu nähtud telesarjades “Miami Vice”, “Knight Rider” ja “Santa Barbara”. Sõbrad võetakse svenssonitemaal vastu kui tõelised kangelased, kes murdsid läbi raudse eesriide. Kui aga meediakära vaibub, avastavad meie sangarid, et neist on saanud tavalised tülikad sisserändajad. Äraelamiseks tuleb hakata tegema midagi nii nõmedat nagu… töö! Poisid pole siiski loomult allaandjad ja üritavad uute pööraste plaanidega läänemaailmas läbi lüüa. Nüüd aga lähevad asjad hoopis hulluks!

“Sangarid” on uus film samadelt tüüpidelt, kes aasta tagasi tõid meieni komöödiahiti “Klassikokkutulek”. Filmi peaosades on Märt Pius, Karl-Andreas Kalmet ja Veiko Porkanen. Üles astuvad veel Henrik Kalmet, Ott Sepp, Marika Barabanštšikova, Tõnu Kark, Andres Dvinjaninov, Esko Salminen, Aake Kalliala ja paljud teised. Filmi lavastas Jaak Kilmi, originaalstsenaariumi kirjutas Martin Algus ja produtseeris Taska Film. Filmi operaator on Aigars S?rmukšs, kunstnik Katrin Sipelgas, kostüümikunstnik Anu Lensment ja monteerija Tambet Tasuja.

Eesti keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega.

Treiler: https://youtu.be/DOAgslk9Vno